Infrastruktura

Wypoziomujemy i przywrócimy osiadłe konstrukcje betonowe, betonowe drogi i chodniki, zachowując w ten sposób trwałość i jakość Twojej infrastruktury.

Rozwiązania do podnoszenia infrastruktury za pomocą Geolift

Dzięki naszym najnowszym rozwiązaniom technologicznym Geolift zapewnimy, że Twoja gleba pozostanie stabilna przez długi czas.

Nie ma nic gorszego niż zapadnięta ziemia, która powoduje spływ płyt betonowych , asfaltowej nawierzchni lub kostki brukowej. Taka sytuacja może zakłócić Twoje plany, a nawet stać się niebezpieczna, jeśli na terenie o niestabilnym gruncie używany jest ciężki sprzęt.

Naprawa i stabilizacja gruntu systemem Geolift jest szybka i czysta. Dbamy również o to, aby nie przerywać Twojej codziennej rutyny, aby Twoja praca mogła być kontynuowana, podczas gdy naprawiamy Twoją infrastrukturę.

Rozumiemy naturę naszej pracy i jesteśmy zawsze przygotowani do podniesienia płyty betonowej i stabilizacji podłoża nawet pod ciężkimi samolotami typu Boeing czy Airbusy, które mogą ważyć od 40 do 80 ton.

Wszystkie zatopione chodniki (drogi asfaltowe, tory kolejowe, tamy itp.) Można unieść do ich pierwotnej wysokości i kształtu. Pustki pod tymi nawierzchniami wypełnia stabilny i trwały geopolimer, który wytrzymuje duże obciążenia i zapewnia jeszcze większe wsparcie.

Geolift to Twoje długoterminowe rozwiązanie dla zatopionej infrastruktury. Podnosimy, wypoziomujemy i wypełniamy różne części zagłębionego gruntu, zapewniając jakość i długowieczność.

Polityka plików cookies
Akceptuj