Przemysł

Stabilizacja i szybkie podnoszenie podłóg obiektów i urządzeń przemysłowych przy minimalnych zakłóceniach w procesach produkcyjnych. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania do iniekcji geopolimerów, które nie tylko przywracają pierwotny kształt Twojemu budynkowi, ale także wzmacniają grunt pod nim.

Naprawimy fundament lub płytę betonową szybko, czysto i skutecznie

Nasz zespół potrafi ocenić i rozwiązać różnego rodzaju problemy, które mogą pojawić się w związku z zatopionym obiektem. Pracę zawsze organizujemy wspólnie z właścicielem lub zarządcą, aby uniknąć opóźnień i zapewnić, że każdy etap procesu przebiega zgodnie z planem. Dzięki metodzie wtrysku Geolift nie ma potrzeby przenoszenia maszyn, wyposażenia, półek magazynowych czy narzędzi. W niektórych przypadkach nie jest nawet konieczne usuwanie płyty betonowej lub gruntu, aby ocenić rzeczywistą sytuację gleby i jej stan.

GEOLIFT to najskuteczniejsze rozwiązanie do wyrównywania lub podnoszenia nierównych fundamentów betonowych. Geopolimery mają dużą gęstość, dużą siłę rozprężania i odporność na wilgoć, wodę i niską zawartość tlenu pod ziemią. Dzięki temu materiał geopolimerowy może skutecznie wypełnić wszelkie powstałe szczeliny i wzmocnić konstrukcję, przywracając jej pierwotny poziom i kształt. To rozwiązanie nie tylko nada Twojemu obiektowi oryginalny wygląd, ale także zwiększy bezpieczeństwo, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją działalność bez większych zakłóceń i przeszkód.

Polityka plików cookies
Akceptuj